Dom,  Różne

😊 Freebies & Reviews: recenzja wygranych butów 😎

Kilka dni temu opisywałam na blogu co to jest „friebees & reviews”. Wyjaśniłam w poście jak to działa. Wspomniałam też, że mąż wygrał dla mnie buty.
Oczywiście jak każda kobieta bardzo się ucieszyłam. Uwielbiam buty. Wręcz jestem od nich uzależniona. Bardzo się cieszę, że mój mąż nie jest do końca świadomy ile par botów mam, bo pewnie nie pozwoliłby mi kupić żadnych przez najbliższe trzy sezony.
Jednak po pierwszej euforii z powodu wygranej zaczęłam się zastanawiać czy one będą takie piękne jak na zdjęciu. Przyszły po jakichś trzech tygodniach od zapłaceniu tych czterech groszy.
Buty są świetne. Bardzo dobrze wykonane. Wyglądają dokładnie tak jak na zdjęciu.
Były one bardzo dobrze zabezpieczone w paczce. Zawinięte w papier i włożone we worek fliselinowy. Nie były w kartonie, bo rzadko kiedy buty zakupione na aliexpress zapakowane są w karton. Często sprzedawcy doliczają sobie dodatkowe opłaty za kartony, a i tak zazwyczaj lądują one w śmieciach.
Po założeniu na nogę buty bardzo ładnie się prezentują. Stopa w nich wygląda elegancko i bardzo zgrabnie. Rozmiar odpowiada rozmiarowi przeze mnie zamówionemu, a o to bałam się szczególnie.
Przeźroczysty pasek na palcach jest wykonany z bardzo miękkiego tworzywa, które świetnie dopasowuje się do stopy. Widząc ten przeźroczysty pasek bałam się, że może on być dość sztywny i obetrzeć palce u stóp.

Freebies & Reviews: recenzja wygranych butów

Po założeniu buty są bardzo wygodne, mimo że obcas jest bardzo wysoki.
Wkładka buta jest bardzo miękka, co powoduje, że but się dobrze nosi. Są one bardzo lekkie, co również sprzyja temu aby noga się tak szybko nie męczyła.
Jeżeli chodzi o wykonanie to nie mam większych zastrzeżeń. Ich regularna cena po przeliczeniu wynosiła ponad 150 złotych i spokojnie byłabym w stanie za nie tyle zapłacić. Jedyny minus jak zauważyłam to, to iż wkładka w jednym miejscu się odkleja.

Być może była źle przyklejona. Jednak to naprawiłam sobie samodzielnie klejem do butów. Nie ma śladu, ze coś w tym miejscu było nie tak.


Nigdzie nie wychodzi klej. Sznurki po zawiązaniu nie rozwiązują się. Są bardzo długie, więc każdy dopasuje je do swojej nogi.
Wyglądają jak buty z dobrych sklepów obuwniczych. Warto było na nie czekać.
Każdemu , kto zastanawia się nad ich zakupem, z całego serca polecam. Już nie mogę się doczekać jakiejś wystrzałowej okazji aby je ubrać.
Buty są świetne a my dalej gramy we Friebees & Reviews. Może znowu uda się coś fajnego wygrać.

Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *