Dzieci,  Różne

Recenzja ozdób do włosów zakupionych na Aliexpress dla mojej młodszej córki

Jak wielu dwulatków, tak i moja córka uwielbia Świnkę Peppę oraz Myszkę Mickey. Za tą miłością idzie to aby najlepiej każda rzecz miała aplikację z tymi właśnie bohaterami.
Jakiś czas temu znalazłam na Aliexpress sklepy z ozdobami do włosów. W jednym z tych sklepów znalazłam coś co mogło zachwycić moją Amelkę. Były to zestawy gumek do włosów po dwa razy z Myszką Minnie, dwa razy ze Świnką Peppą oraz jeden raz z Hello Kitty. Do kompletu znalazłam takie same zestawy spinek u tego samego sprzedawcy. Postanowiłam zamówić, gdyż cena nie była wygórowana.

Aliexpress zakupyDziś paczka do mnie dotarła i mogę napisać, że jestem bardzo mile zaskoczona. Stosunek jakości do ceny jest zaskakujący. Za komplet 12 sztuk gumek zapłaciłam 2,24$ a za komplet dwunastu pasujących do gumek spinek zapłaciłam 2,29$. Razem koszt zestawu to 4,53$. Przeliczając na złotówki to wydałam około piętnastu złotych wraz z przesyłką. Gumki to bardzo elastyczne frotki, które nie rozciągają się po pierwszym użyciu i bardzo dobrze trzymają włosy.

Aliexpress zakupyAplikacje na nich na szczęście nie są przyklejane tylko naciągnięte na gumkę, dzięki czemu się nie odkleją jak to często bywa przy tego typu ozdobach do włosów. Same postaci z bajek są gumowe a nie plastikowe i są wykonane bardzo fajnie i dość szczegółowo. Nie są one takie typowo płaskie, wyglądają bardziej jak płaskorzeźba. Jeśli chodzi o spinki to są one dość tradycyjne, bo właśnie ten typ spinek trzyma włosy moich dziewczynek najlepiej. Oprócz zwykłego metalu pomalowanego na różowo są one pokryte swojego rodzaju emalią, a na niej dość solidnie przytwierdzone są aplikacje ulubionych postaci.
Podsumowując zakup uważam za udany, a co najważniejsze Amelia jest zachwycona bo jest Świnka Peppa i Myszka Mickey…przepraszam Minnie i nic innego się nie liczy.
Poniżej podaję link do tych cudowności: >>>>kliknij:  Gumki i spinki <<<

Nie bójcie się zamawiać na Aliexpress! Sprzedawcy są bardziej uczciwi niż na polskich portalach aukcyjnych.

Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *