Różne

Aliexpress Freebies & Reviews – jak grać?

Jak już kiedyś pisałam wraz moim mężem bardzo często robimy zakupy na Aliexpress. Jakiś czas temu mój mąż zaczął grać w „ grę” na aliexpress.
Gra ta polega na tym iż codziennie po dziewiątej rano możesz aplikować o dwa produkty w mega atrakcyjnej cenie bo aż jednego centa czyli nasze cztery grosze. Codziennie jest nowa dostawa tych promocyjnych rzeczy i o każdą z nich możesz aplikować przez kolejne pięć dni.

Właśnie tyle dni jest ona dostępna we : Frebies & Reviews

Powiedzmy, że wybrałam sobie jakąś sukienkę. Dostępnych w promocyjnej cenie jest przykładowo osiem sztuk. Po tych pięciu dniach od wprowadzenia produktu do gry odbywa się coś na zasadzie loterii i wybierane jest osiem osób, które otrzyma tę sukienkę właśnie cenie jednego centa.

Po ogłoszeniu wyników w aplikacji na telefon „Aliexpress” w zakładce „Freebies&Reviews” a dalej w zakładce „ Aplikowano pomyślnie” może się pojawić przedmiot, o który aplikowaliśmy.

Oczywiście tylko wtedy gdy zostaniemy wylosowani.


Gdy już uda nam się go wygrać to mamy dwa dni aby zapłacić za ten przedmiot wspomniane wcześniej cztery grosze. Jak już zapłacimy to możemy dogadać się co do ewentualnego rozmiaru danej rzeczy.
Po zaksięgowaniu wpłaty towar jest do nas natychmiast wysyłany.
No ale, żeby nie było tak kolorowo. Wygrana wygraną, ale w zamian trzeba wystawić nieco bardziej obszerną recenzję danego przedmiotu. Najlepiej żeby była ze zdjęciami. Mamy na to trzydzieści dni. Kiedy zaczął w to grac to myślałam, że to ściema i nic na pewno nie wygra.
Już kilka dni później zadzwonił do mnie z radosną nowiną, że wygrał dla mnie buty na Aliexpress.
W pierwszej chwili myślałam, że będzie to jakiś bubel, który wrzucę w szafę i tyle z tego będzie.
Na zdjęciu co prawda wyglądały ślicznie, ale wiadomo,ż czasem zdjęcia kłamią. Wiem to mam w domy fotografa i czasem widzę jakie cuda czyni Photoshop 😀 .
Jednak kiedy przyszły do domu i otworzyłam paczkę, byłam nimi zachwycona. Buty są cudne i wbrew pozorom dość wygodne jak na tak wysoki obcas.

buty z aliexpress
Teraz i ja założyłam sobie konto na Aliexpress. Zawsze zwiększamy szanse, że coś uda się wygrać. Samo granie nic mnie nie kosztuje, więc dlaczego nie próbować.

 

Skomentuj

5 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *