Uroda,  Zdrowe życie

Kokony jedwabnika do oczyszczania cery – recenzja

kokony jedwabnika do oczyszczania cery

Kokony jedwabnika do oczyszczania cery.

Jakiś czas temu napisałam post o nowym kosmetycznym zakupie. Były to kokony jedwabnika, które miały działać zbawiennie na cerę. Nie dosyć, że miały oczyszczać, to jeszcze ją peelingowały oraz miały niwelować zmarszczki oraz zapobiegać powstawaniu nowym. Byłam ich bardzo ciekawa, bo mam dość wrażliwą cerę i często peelingi podrażniały mi skórę na policzkach. Do tego mam skórę skłonną do wysuszania. Widać to zwłaszcza kiedy nałożę podkład.
Po zmyciu makijażu bardzo trudno było mi skórę odpowiednio nawilżyć. Zazwyczaj robi się ona na zewnątrz tłusta ale nie jest nawilżona.
Kiedy zakupiłam kokony, byłam do nich sceptycznie nastawiona. Teraz jednak już wiem, że ten produkt zagości w mojej łazience na dłużej jeśli nie na stałe.
kokony jedwabnikaJuż po pierwszym użyciu czułam, że skóra jest inna niż zwykle. Po zwykłym żelu do mycia twarzy czułam, że skóra na twarzy jest ściągnięta i bardzo sucha w dotyku. Gdy nałożyłam krem, nie wchłaniał się on dobrze w taką skórę. Teraz kiedy używam tych kokonów nakładanie kremu na noc jest zbędne. Po tradycyjnym zmyciu makijażu i oczyszczeniu skóry robię sobie masaż skóry twarzy i szyi tymi właśnie kokonami. Trwa to kilka minut. Potem przemywam jeszcze wodą, w której wcześniej moczył się kokon jedwabnika. Mimo iż wcześniej oczyszczałam skórę tradycyjnymi sposobami, płatek jest bardzo zanieczyszczony, tak jakbym wcześniej nie myła twarzy.

Po wytarciu twarzy do sucha czuć jakby na skórze była jakaś niewidzialna powłoka. Uczucie jest podobne jak świeżo po nałożeniu kremu. Stan taki utrzymuje się do rana. Rano gdy nałożę podkład na twarz, trzyma się on świetnie i nie ma tego efektu suchej skóry jaki był wcześniej.
Jestem tym produktem bardzo zachwycona. Do tego jest on w stu procentach naturalny, ani kropelki chemii. Zabieg wykonuje codziennie wieczorem i zaczynam się od niego uzależniać. Całe moje sceptyczne nastawienie znikło już po pierwszym użyciu tego cuda.
Z całego serca polecam kokony jedwabnika. Jeżeli jeszcze się zastanawiacie czy je zakupić , nie zastanawiajcie się. Naprawdę warto. Efekt murowany. Kokony możecie zakupić na Aliexpress podaję link : Aliexpress kokony kosmetyczne

Skomentuj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *